Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -168 m2
Cmimi - 350 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament dupleks me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane, (TRR-718-25d)

Apartament dupleks prane rruges Bilal Sina ne Tirane.

Apartamenti ndohet ne katin  e peste te nje pallati te sapo ndertuar.

Siperfaqja e dupleksit eshte 168 m2 e organizuar ne :

Kati i pare sallon, kuzhine , tualet dhe dy ballkone te medhaja.

Kati i dyte ne dy dhoma gjumi dhe tualet.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar pervec kuzhines.

Ftohja dhe ngrohja do te sigurohet nga kondicioner.

Kati i dyte eshte i shtruar me parket dhe njeri nga tualet eshte i pajisur me dritare.

Apartamenti orientohet nga veri-perendimi.

Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan, Liqenit te Thate etj.

Pallati ofron aadministrim, ashensor dhe vend parkimi te [erfshire ne cmim.

 

Cmimi 350 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre me qera prane sheshit Wilson ne Tirane (TRR-815-54m)
Tirane,Albania

Zyre me qera  ne Tirane ne rrugen Muhamet Gjollesha  ne Ti...

Cmimi:1000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Margarita Tutulani ne Tirane (TRS-815-55b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:100.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane (TRS-815-58m)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Pozicio...

Cmimi:750 Euro/m2

Apartament 3 + 1 per shitje prane liqenit Artificial te Tiranes (TRS-815-59b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:140.000 Euro

Vile 3 - kateshe per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu prane Prokurorise se Tiranes (TRS-616-15b)
Tirane,Albania

Vile per shitje prane rruges ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane....

Cmimi:650.000 Euro