Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -480 m2
Cmimi - 1300 Euro €
Lloji i prones -Vile

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Selites ne Tirane (TRR-718-27E)

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Isuf Elezi ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 480 m2 dhe nje oborr me siperfaqe prej 250 m2.

Kati i pare ka nje korridor, nje dhome ndenje dhe ngrenie, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Kati i dyte ka nje korridor, nje soxhorno, nje dhome ndenje dhe ngrenie, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Kati i fundit eshte papafingo me tavane druri dhe perbehet nga kater dhoma dhe nje tualet.

Prona ndodhet ne nje zone ku ka edhe vila te tjera perqark.

Vila ofrohet e mobiluar.

Ajo mund te perdoret edhe per qellime te ndryshme biznesi.

Oborri ka hapesira te shrytezueshme dhe mundesi parkimi per rreth 5 makina.

Zona ku ndodhet vila ka akses ne Bulevardin Bajram Curri, autostraden Tirane-Durres dhe rruge te tjera nderlidhese ne qytet. 

 

Cmimi: 1300 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 me qera ne hyrje te Bllokut te Ambasadave ne Tirane (TRR-313-51)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet n...

Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-313-52)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane Institutit te Fiskultures ne Tirane. ...

Cmimi:106.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-413-1E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Eshref Frasheri, ne zon...

Cmimi:88.000 Euro

Zyre me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane (TRR-317-27L)
Tirane,Albania

Ambient zyre me qera shume prane rruges Sami Frasheri. Ndodhet ne k...

Cmimi:550 Euro

Apartament 1+1 ne shitje te Zogu i Zi ne Tirane (TRS-413-2)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje prane Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti nd...

Cmimi:58.000 Euro