Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -1200 m2
Cmimi - 110.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje afer autostrades Tirane-Durres ne ne Tirane (TRS-718-28L)

Toke per shitje prane rruges dytesore Butrinti ne zonen e Kasaharit ne Tirane.

Pozicionohet buze rruge kryesore dhe ka akses te lehte ne te.

Toka ka siperfaqe totale prej 1200 m2.

Kjo prone eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme, kapanon, magazine, kompani prodhimi ose sherbimi etj.

Zona perreth eshte e qete dhe po zhvillohet me ritme shume te shpejta kohet e fundit. Ka nje infrastukture te rregullt.

Ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Durres dhe vetem 9 km nga Qendra e Tiranes.

Toka eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 110.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 per shitje perballe gjimnazit Harry Fultz ne Tirane (TRS-715-11b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Petro Marko ne Tirane. Pozicionohet...

Cmimi:85.000 Euro

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane (TRS-715-12m)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane. Pozic...

Cmimi:89.600 Euro

Zyre me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-715-13m)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne kati...

Cmimi:350 Euro

Vile 4 - kateshe per shitje prane qendres tregtare Teg ne Tirane (TRS-715-14b)
Tirane,Albania

Vile moderne per shitje ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane...

Cmimi:490.000 Euro

Vile 2 - kateshe per shitje ne zonen e Qerretit ne Kavaje (KVS-715-1b)
Kavaje,Albania

Vile moderne per shitje ne rrugen Qetesia prane kompleksit Mak Alban...

Cmimi:300.000 Euro