Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -55 m2 & 60 m2
Cmimi - 57.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 dhe bodrum ne shitje afer rruges Jordan Misja ne Tirane (TRS-718-29E)

Shitet nje apartament 1+1 dhe nje bodrum ne rrugen Demir Progri, afer rruges Jordan Misja ne Tirane.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 55 m2 dhe bodrumi ka nje siperfaqe prej 60 m2. Objekti i banimit ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, ndersa bodrumi nje kat nen toke. 

Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenje dhe dhome ngrenie te perbashket, nje dhome gjumi, nje korridor dhe nje tualet.

Bodrumi eshte mjaft i pershtshem per t’u perdorur per funksione te ndryshme biznesi. 

Te dyja objektet disponojne dokumenta te rregullta hipotekore.

 

Cmimi: 57.000 Euro

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRS-1217-62R)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Aparta...

Cmimi:220.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane (TRR-913-20)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera pas Postes Qendrore ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:400 euro

Apartament 1 + 1 per shitje ne kompleksin Vizion Plus ne Tirane (TRS-516-49b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne zonen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e...

Cmimi:61.200 Euro

Apartament 2+1 me qera te Europian Trade Center (ETC) ne Tirane (TRR-913-17K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:1400 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane (TRR-913-18)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera pas Postes Nr.8 ne Tirane. Apartament ndodhe...

Cmimi:350 euro