Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Durres
Siperfaqja -106 m2
Cmimi - 90.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Lagjia Lule ne Durres (DRS-718-1E)

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Lagjia Lule ne Durres.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri te ndertuar ne vitin 2013. Ai ka nje siperfaqe prej 106 m2. 

Hapesira e apartamentit ndahet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, nje korridor, dy tualete dhe nje ballkon.

Prona eshte me dritare triplex, me dyer te mira dhe pllaka persiane.

Apartamenti ka orientim veri-lindje. 

Brenda ne cmim perfshihet edhe nje garazh.

Apartamenti dhe garazhi posedojne dokumente te rregullta hipotekore.

Vendndodhja e apartamentit ka akses ne rrugen Aleksander Goga, ne rrugen Sulejman Pitarka, ne rrugen Miqesia dhe ne rruge te tjera nderlidhese ne qytet.

 

Cmimi: 90.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Jordan Misja ne Tirane, (TRR-1018-64d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane kompleksit Panorama ne Tirane. Apartam...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 ne shitje prane zones se Zogut te Zi ne Tirane (TRS-1018-65E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Naim Frasheri, prane zones se Zog...

Cmimi:105.000 Euro

Apartament 3+1 ne shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRS-1018-66E)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Fortuzi, shume prane Bulevardit Z...

Cmimi:87.000 Euro

Dyqan me qera prane zones se Brrylit ne Tirane (TRR-1018-67L)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane. Eshte...

Cmimi:1600 Euro

Dyqan per shitje ne Bulevardin Zhan D Ark ne Tirane (TRS-1018-68L)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane zones se Brrylit ne Tirane. Eshte gjysem bod...

Cmimi:300.000 Euro