Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Vlore
Siperfaqja -1200 m2
Cmimi - 60.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke dhe shtepi ne shitje ne Vlore (VLS-718-1E)

Shtepi dhe truall per shitje ne Dukat i Ri ne Vlore.

Nje shtepi e re eshte e ndertuar ne truall dhe ka nje siperfaqe ndertimi prej 140 m2. Siperfaqja e truallit eshte 1200 m2.  Trualli eshte i mbjelle me 60 rrenje ullinj.

Ajo pozicionohet buze rruges kryesore, rruges shteterore numer 8.Orikum, Dukat, Llogara, etj.

Vendndodhja e tokes ka akses ne rrugen shteterore numer 8, 

Objektet kane dokumenta te rregullta hipotekore.

 

Cmimi: 60.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile 4 kateshe ne shitje ne zonen e Ali Demit, Tirane (TRS-718-2E)
Tirane,Albania

Shitet vile 4 kateshe ne rrugen Dhimiter Kamarda, ne zonen e Ali Dem...

Cmimi:1.500.000 Euro

Truall per shitje ne zonen e Ali Demit ne Tirane, (TRS-718-3d)
Tirane,Albania

Truall + shtepi private per shitje rrugen Nazmi Rushiti ne Tirane. ...

Cmimi:135.000 Euro

Vile 3 kateshe ne shitje prane rruges se Dibres, ne Tirane (TRS-718-4E)
Tirane,Albania

Shitet vile 3 kateshe prane rruges se Dibres, ne Tirane.  Kati...

Cmimi:1.400.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane, (TRR-718-5d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku  ne Tirane. Ap...

Cmimi:450 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane, (TRR-718-6d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera pranu parkut Rinia ne Tirane. Apartamenti nd...

Cmimi:400 Euro