Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Vlore
Siperfaqja -1200 m2
Cmimi - 60.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke dhe shtepi ne shitje ne Vlore (VLS-718-1E)

Shtepi dhe truall per shitje ne Dukat i Ri ne Vlore.

Nje shtepi e re eshte e ndertuar ne truall dhe ka nje siperfaqe ndertimi prej 140 m2. Siperfaqja e truallit eshte 1200 m2.  Trualli eshte i mbjelle me 60 rrenje ullinj.

Ajo pozicionohet buze rruges kryesore, rruges shteterore numer 8.Orikum, Dukat, Llogara, etj.

Vendndodhja e tokes ka akses ne rrugen shteterore numer 8, 

Objektet kane dokumenta te rregullta hipotekore.

 

Cmimi: 60.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-518-60L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Pozicionohe...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane (TRR-518-61E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera, pjese e nje vile me oborr privat dhe hyrje p...

Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Lundres ne Tirane (TRR-818-10E)
Tirane,Albania

Apartament luksoz 2+1 me qera ne zonen e Lundres prane qendres Tregt...

Cmimi:1800 Euro

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-518-63d)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Pozicionohet ne ka...

Cmimi:750 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-518-65L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje prane Zogut te Zi ne Tirane Ndodhet ne ka...

Cmimi:135.000 Euro