Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -90 m2
Cmimi - 65.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Ali Demit ne Tirane (TRS-818-6E)

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne zonen e Ali Demit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te ri.

Ambienti ka nje siperfaqe totale 90 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 73 m2, e cila organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, nje korridor, nje tualet dhe nje ballkon.

Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe mund te shitet i mobiluar ose jo sipas deshires.

Ne dhomen e ndenjes ka te instaluar nje kondicioner. Njera nga dhomat perdoret si studio, por mund te shfrytezohet edhe si dhome gjumi.

Apartamenti ndricohet nga drita natyrale, e cila mundesohet edhe nga dritaret e medha. Tualeti eshte gjithashtu me dritare.

Orientimi i apartamentit eshte nga veriu dhe perendimi.

Pallati ofron administrim te rregullt dhe ashensor.

Vendndodhja e apartamentit ka akses te lehte ne rrugen Idriz Dollaku, ne rrugen Ali Demi, ne bulevardin Zhan D’Ark, ne rrugen Pjeter Budi dhe rruge te tjera lidhese ne qytet.

Eshte ne proces hipotekimi.

 

Cmimi: 65.000 Euro (I pamobiluar) & 68.000 Euro (I mobiluar)

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-614-31j)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhe...

Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Durresit (TRS-614-32j)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartament...

Cmimi:196.700 Euro

Apartament 2 + 1 ne shitje prane rruges Fortuzi ne Tirane (TRS-614-33b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Ap...

Cmimi:850 Euro / m2

Apartament 4 + 1 ne shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRS-614-34b)
Tirane,Albania

Apartament 4 + 1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartame...

Cmimi:115 000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera te Shallvaret ne Tirane (TRR-715-44b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:500 Euro