Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -100 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera prane Stadiumit Dinamo ne Tirane (TRR-818-7L)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Beqir Rusi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter pa ashensor Prane Lulishtes 1 Maj.

Apartamenti ofron siperfaqe totale prej 100 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Ka te instaluar nje kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Dhomat kane ndricim natyral dhe ballkoni eshte i orientuar nga veri-perendimi.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses te lehte ne Bulevardin Bajram Curri, Stadiumin Dinamo dhe pak minuta nga zona e Bllokut.

Cmimi: 400 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane (TRR-1014-48b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 me qera ne fillimin e rruges Mehmet Brocaj ne Tiran...

Cmimi:300 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane (TRR-1014-50j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.Banesa ka siperf...

Cmimi:1300 euro

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane (TRR-1014-51b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane gjimnazit Petro Nini ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:450 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen Arkitekt Sinani afer zones se Brrylit ne Tirane (TRS-914-55d).
Tirane,Albania

Dyqan i nendheshem per shitje rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane. Esht...

Cmimi:400 euro/m2

Apartament 2 + 1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-914-58b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen e Ullishtes ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:600 Euro / m2