Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -140 m2
Cmimi - 1500 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Lundres ne Tirane (TRR-818-10E)

Apartament luksoz 2+1 me qera ne zonen e Lundres prane qendres Tregtare TEG, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e II-te brenda nje kompleksi rezidencial qe ndodhet shume prane TEG, me vila dhe apartamente ne godina tre kateshe.

Siperfaqja prej 140 m2 organizohet ne nje sallon ndenje, nje ambient gatimi, nje salle ngenie, 2 dhoma gjumi, nje lavanteri, korridor, 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone.

Ambienti eshte i mobiluar ne stilin neoklasik.

Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga nje sistem qendror ngrohje ftohje.

Rrihet nga dielli nga lindja ne perendim dhe ka pamje te mrekullueshme nga cdo cep i apartamentit.

Kompleksi ka recepsion 24 ore, monitorim me kamera te gjithe rrethimit, pishine e hapur, palester, parukeri, bar kafe, fushe basketbolli, pedonale per shetitje, parqe te gjelberuar ne sherbim te perbashket.

Punimet jane shume cilesore, cdo detaj i realizuar ne kompleks eshte bere me profesionalizem.

Ne cmim perfshihet dhe parkimi.

Ndodhet vetem 10 minuta larg qendres se Tiranes.

Vendndodhja e apartamentit ka akses ne zonen e Lundres, ne zonen e Farkes dhe ne Autostraden Tirane-Elbasan.

 

Cmimi: 1500 Euro/muaj

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 ne shitje te Rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane (TRS-514-4j)
Tirane,Albania

Apatament 3+1 ne shitje ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Ap...

Cmimi:215.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane (TRR-514-5j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Uzines Dinamo ne Tirane. Pallati ndodh...

Cmimi:250 euro

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane , (TRR-1214-5a)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne...

Cmimi:1750

Apartament 1+1 ne shitje pas Universitetit Europian te Tiranes (TRS-514-6j)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Apart...

Cmimi:52.000 euro

Apartament 2+1 me qera te ETC-ja ne Tirane , (TRR-514-7a)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne nje nga zonat dhe pallatet me te preferuar...

Cmimi:1700