Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Gjiri i Lalzit
Siperfaqja -78 m2
Cmimi - 77.220 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 ne shitje ne Hamallaj tek Gjiri i Lalzit (GLS-818-1E)

Apartament 1+1 ne shitje ne Hamallaj tek Gjiri i Lalzit.

Ndodhet ne katin e III-te nje ndertese tre kateshe. Prona eshte pjese e nje kompleksi rezidencial banimi.

Siperfaqja prej 78 m2 organizohet ne nje kuzhine te vecuar, sallon te madh, nje tualet dhe nje ballkon. Hapesira e projektuar per kuzhine mund te behet edhe dhome gjumi dhe kuzhina te kaloje ne sallon.

Pozicionimi ne katin e trete ofron pamjen me te bukur nga deti dhe ben qe tarraca te jete e shfrytezueshme.

Kompleksi do te monitorohet 24 ore/7 dite te javes nga roje te dedikuar dhe nga kamera pa cenuar privatesine tuaj.

Objektet e banimit gezojne komoditetin e te qenurit mjaftueshmerisht larg nga njera tjetra per te garantuar qetesine dhe rehatine individuale te banoreve.

Rezidenca gjendet mes gjelberimit, kopshteve dhe parqeve te kuruara ku ju mund te shetisni dhe femijet te luajne e te argetohen. 

Temperaturat mesatare te zones edhe afersia me qendrat e banimit jane mjaft te favorshme qe ju te keni mundesine te shijoni rezidencen tuaj dhe natyren e zones gjate gjithe vitit.

Vendndodhja e objektit eshte 42 km larg Tiranes, 38 km larg Aeroportit Nderkombetar te Tiranes, 26 km nga qendra dhe porti i qytetit te Durresit.

Objekti ndodhet ne fazen e fundit te ndertimit.

Ekziston mundesia per te blere dy apartamente ngjitur njeri tjetrit.

 

Cmimi: 990 Euro/m2

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 per shitje prane Rezidences Kodra e Diellit, ne Tirane (TRS-219-19T)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje prane Rezidences Kodra e Diellit, ne rruge...

Cmimi:119.000 Euro

Zyre me qera prane zones se Bllokut, ne Tirane (TRR-219-20T)
Tirane,Albania

Zyre me qera prane zones se Bllokut, afer Bulevardit Deshmoret e Kom...

Cmimi:350 Euro

Ambient zyre me qera ne Qender te Tiranes (TRR-219-21L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne qendren me te re te biznesit ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:2000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje, prane Fakultetit te Mjekesise, ne Tirane (TRS-219-23S)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje, prane Fakultetit te Mjekesise, ne rrugen N...

Cmimi:55.000 Euro

Lokal me qera prane Fakultetit te Ekonomise, ne Tirane (TRR-219-24T)
Tirane,Albania

Lokal me qera ne rrugen Arben Broci, ne Tirane. Ka nje siperfaqe pr...

Cmimi:1000 Euro