Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -80 m2
Cmimi - 350 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 per qera prane sheshit Wilson ne Tirane, (TRR-818-16d)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri.

Siperfaqja e apartamentit eshte 80 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon te madh dhe tualet.

Ofrohet i mobiluar me nje mobilim bashkekohor dhe te rehatshem.

Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga dy kondicioner te vendosur ne sallon dhe dhomen e gjumit.

Apartamenti eshte i orientuar nga perendimi dhe ju ofron pamje te zones perreth.

Tualeti eshte i pajisur me dritare dhe dritaret me grila.

Zona eshte e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne Sheshin Wilson, zonen e Bllokut, Liqenin Artificial, rrugen Sulejman Delvina etj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

 

Cmimi 350 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane (TRR-1216-43L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera prane Inxhinjerise se Ndertimi ne Tirane. Nd...

Cmimi:500 Euro

Dyqan per shitje shume prane rruges se Kavajes ne Tirane, (TRS-1216-44d)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje afer rruges se Kavajes ne Tirane. Dyqani ndodhet n...

Cmimi:245.000 euro

Apartament 2+1 per shitje afer Kodres se Diellit ne Tirane (TRS-1216-49L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:130.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e plazhit ne Durres (DRS-1216-45d)
Durres,Albania

Apartament per shitje ne rrugen e Agaveve ne Durres Apartamenti ndo...

Cmimi:38.000 euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, Tirane (TRS-1216-46d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:108.000 euro