Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -140 m2
Cmimi - 450 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Tregut Elektrik ne Tirane (TRR-818-17E)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Zonja Curre, prane Tregut Elektrik ne Tirane. 

Ndodhet ne katin e VI-te te nje pallati te ri.

Siperfaqja prej 140 m2 organizohet ne nje sallon, nje kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, nje korridor, 2 tualete dhe nje ballkon te veshur me vetrata xhami.

Ambienti eshte i shtruar me parket. Ndodhet ne gjendje shume te mire sepse eshte ndertim viteve te fundit. Dritaret jane te pajisura me grila. 

Ofrohet pjeserisht i mobiluar.

Mund te perdoret per banim ose per zyra.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Vendndodhja e apartamentit ka akses ne zonen e Tregut Elektrik, ne zonen Ali Demi dhe ne Unaze.

 

Cmimi: 450 Euro/muaj

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane, (TRS-618-2d)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apar...

Cmimi:77.000 Euro

Magazine me qera ne rrugen Ardeno, prane autostrades Tirane-Durres (TRR-618-3d)
Tirane,Albania

Magazine me qera ne kilometrin e dyte ne autostraden Tirane-Durres. ...

Cmimi:1650 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane , (TRR-618-4L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri, ne rrugen Mujo Ulq...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-618-4L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndod...

Cmimi:320 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane gjimnazit Besnik Sykja ne Tirane, (TRS-618-5d)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Ramazan Demneri ne Tirane. Apar...

Cmimi:110.400 Euro