Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Gjiri i Lalzit
Siperfaqja -424.4 m2
Cmimi - 232.630 Euro €
Lloji i prones -Vile

Vile ne shitje ne Hamallaj tek Gjiri i Lalzit (GLS-818-2E)

Vile ne shitje ne Hamallaj tek Gjiri i Lalzit.

Vila 2 kateshe ndodhet ne brezin e trete te vilave te nje kompleksi rezidencial banimi. 

Siperfaqja e parceles eshte 424.4 m2. Siperfaqja e ndertimit eshte 174.2 m2. Kati i pare organizohet ne nje soxhorno, nje dhome gjumi dhe nje tualet dhe kati i dyte organizohet ne 3 dhoma dhe nje tualet. 

Perqark viles ka edhe oborr, tek i cili mund te ndertohet edhe pishine ose thjesht per te pushuar.

Kompleksi do te monitorohet 24 ore/7 dite te javes nga roje te dedikuar dhe nga kamera pa cenuar privatesine tuaj.

Vilat gezojne komoditetin e te qenurit mjaftueshmerisht larg nga njera tjetra per te garantuar qetesine dhe rehatine individuale te banoreve.

Vila gjendet mes gjelberimit, kopshteve dhe parqeve te kuruara ku ju mund te shetisni dhe femijet te luajne e te argetohen. 

Temperaturat mesatare te zones edhe afersia me qendrat e banimit jane mjaft te favorshme qe ju te keni mundesine te shijoni rezidencen tuaj dhe natyren e zones gjate gjithe vitit.

Mundesohet parkim per dy automjete.

Nese deshironi mund te blini edhe 2 vila prane njera-tjetres.

Vendndodhja e rezidences eshte 42 km larg Tiranes, 38 km larg Aeroportit Nderkombetar te Tiranes, 26 km nga qendra dhe porti i qytetit te Durresit.

 

Cmimi: 1200 Euro/m2 siperfaqja e ndertimit & 70 Euro/m2 siperfaqja e oborrit

 

 

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-814-21b)
Tirane,Albania

Apartament 1 +1 me qera ne rrugen Pandi Dardha prane Ferlutit. Bane...

Cmimi:220 Euro

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-814-22b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane. Ai ndodh...

Cmimi:500 Euro

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-814-24b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane Drejtorise se Policise ne Tirane. Ai nd...

Cmimi:110.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-814-25b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Faik Konica. Banesa ndodhet n...

Cmimi:127.800 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRR-814-26b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha. Banesa ndodhet ne ...

Cmimi:320 Euro