Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Gjiri i Lalzit
Siperfaqja -83 m2
Cmimi - 84.970 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 ne shitje ne Hamallaj tek Gjiri i Lalzit (GLS-818-3E)

Apartament 2+1 ne shitje ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit.

Ndodhet ne katin e I- re nje ndertese tre kateshe, pjese e nje kompleksi rezidencial banimi.

Pozicionimi ne kete kat ofron edhe nje oborr prej 40 m2.

Siperfaqja prej 83 m2 organizohet ne nje sallon, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Kompleksi do te monitorohet 24 ore/7 dite te javes nga roje te dedikuar dhe nga kamera pa cenuar privatesine tuaj.

Objektet e banimit jane larg nga njera tjetra per te garantuar qetesine dhe rehatine e banoreve.

Apartamenti gjendet mes gjelberimit, kopshteve dhe parqeve te kompleksit. 

Temperaturat mesatare te zones edhe afersia me qendrat e banimit jane mjaft te favorshme qe ju te keni mundesine te shijoni pronen tuaj dhe natyren e zones gjate gjithe vitit.

Banesa gjendet 42 km larg Tiranes, 38 km larg Aeroportit Nderkombetar te Tiranes, 26 km nga qendra dhe porti i qytetit te Durresit.

Apartamenti perfundon ne vere te vitit 2019.

 

Cmimi: 990 Euro/m2 per siperfaqe ndertimi & 70 Euro/m2 oborr

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Saukut, Tirane (TRS-614-35j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne zone rezidenciale jashte qytetit te Tira...

Cmimi:233.000 Euro

Vile rezidenciale 3 - kateshe me qera prane Casa Italia ne Tirane (TRR-614-12b)
Tirane,Albania

Vile 3 – kateshe moderne me qera ne rrugen 29 - Nentori ne Tir...

Cmimi:3800 Euro

Apartament 2+1 me qera te Zogu i Zi ne Tirane (TRR-614-13j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera te Kompleksi Karl Topia ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRS-614-14j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Aparta...

Cmimi:275.000 Euro

Apartament 2 + 1 ne shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRS-614-16b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane. Apart...

Cmimi:94.500 Euro