Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -145 m2
Cmimi - 700 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Shallvareve ne Tirane (TRR-818-18L)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane Qendres se Tiranes.

Apartamenti ofron siperfaqe totale prej 145 m2 te organizuar ne sallon sebashku me ambientin e ngrenies, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe 2 ballkone.

Ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet kondicionereve te pajisur ne cdo dhome.

Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket cilesor.

Dhomat jane te mbushura me drite natyrale gjate gjite dites.

Ballkonet ofrojne pamje te kendshme te zones perreth.

Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe shume te preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ka akse direkt ne rrugen Myslym Shyri, Bulevardin Gjergj Fishta dhe pak minuta nga zona a Bllokut.

Cmimi: 700 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje ne Komunen e Parisit ne Tirane (TRS-218-71L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:106.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-218-72R)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane. Apar...

Cmimi:1000 Euro

Apartament dupleks me qera te Rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-218-73R)
Tirane,Albania

Apartament dupleks me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. ...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Myslym SHyrit ne Tirane, (TRS-218-74d)
Tirane,Albania

Apartament  2+1 per shitje ne rrugen Adem Kruja ne Tirane. Apa...

Cmimi:75.000 Euro

Vile 2-kateshe per shitje prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRS-218-75L)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Vila of...

Cmimi:380.000 Euro