Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -108 m2
Cmimi - 300 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 prane kompleksit Home Plan ne Tirane, (TRR-818-19d)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.

Apartmenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 108 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe dy tualete.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje mobilim bashkekohor dhe te rehatshem.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga dy kondicioner te vendosur ne sallon dhe dhome gjumi.

Apartamenti eshte i orientuar nga lindja.

Zona eshte shume e qete dhe ka akses te lehte ne rrugen e Kavajses, rrugen Muhamet Gjollesha, zonen e 21 Dhjetorit etj.

Pallati ofron administrim, ashensor dhe mundesi parkimi me pagese ekstra.

 

Cmimi 300 Euro/muaj.

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje tek Libri Universitar ne Tirane , (TRS-1112-2)
Tirane,Albania

Apartament 2+ 1 , Kati I pare banimi ( i dyti nga toka), per shitje ...

Cmimi:1700 /m2 + 700 /m2

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Saracve ne Tirane, (TRS-612-2)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen e Saracve ne Tirane. Me nje siperfaq...

Cmimi:110.000

Zyre me qera ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane, (TRR-612-3)
Tirane,Albania

Ambjent me qera ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane. Me nje siperfaq...

Cmimi:750

Dyqan per shitje ne qendren tregtare Condor tek rruga e Kavajes ne Tirane, (TRS-612-4)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne qendren tregtare Condor, tek rruga e Kavajes ne ...

Cmimi:1600 /m2

Vile 4-kateshe me qera tek vilat Gjermane ne Tirane, (TRR-612-8)
Tirane,Albania

Vile me qera ne rrugen Fuat Toptani, afer vilave Gjermane ne Tirane....

Cmimi:2000