Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -82 m2
Cmimi - 75.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-818-20E)

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e VI-te dhe te fundit te nje pallati te vjeter.

Siperfaqja totale eshte 82 m2 dhe perfshin nje shtese prej 12 m2 e cila eshte ndertuar me marreveshje nga te gjithe banoret e pallatit. Ambienti organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi spacioze, nje korridor, nje tualet dhe nje ballkon.

Ne dhomen e ndenjes eshte instaluar nje kondicioner.

Ofrohet i mobiluar.

Hyrja eshte e rikonstruktuar se fundmi.

Pallati ndodhet buze rruges kryesore dhe ka pamje nga rruga.

Ndertesa ofron administrim por nuk ka ashensor.

Vendndodhja e apartamentit ka akses te lehte ne rrugen Myslym Shyri, ne rrugen e Kavajes, ne Qender dhe ne rruge te tjera nderlidhese ne qytet. 

Ka certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 75.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1 + 1 per shitje prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane (TRR-216-61b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Tefta Tashko Koco ne Tira...

Cmimi:70.000 Euro

Apartament 3+1 me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-216-62K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-216-63K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:620 euro

Apartament 2+1 per shitje mbrapa Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane (TRS-216-64K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Artan Lenja ne Tirane. Apartame...

Cmimi:64.000 euro

Apartament 1+1 per shitje tek kompleksi Panorama ne Tirane (TRS-216-65K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:60.000 Euro