Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -240 m2
Cmimi - 1000 Euro €
Lloji i prones -Vile

Vile 3-kateshe me qera prane TEG ne Tirane, (TRR-818-21d)

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Riza Kasemi ne Tirane.

Vila ka siperfaqe 240 m2 dhe oborr 600 m2.

Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne tre kate ku.

Kati i pare ka sallon, kuzhine, tualet dhe nje dhome.

Kati i dyte organizohet ne tre dhoma gjumi, tualet, 2 ballkone.

Kati i trete eshte papafingo  dhe ofron nje dhome te madhe, tualet dhe verande.

Vila ofrohet e pamobiluar, por mund te mobilohet me cmim ekstra.

Dhomat e gjumit ne katin e dyte dhe te trete jane te shtruara me parket.

Veranda ofron nje pamje te hapur dhe relaksuese te zones perreth.

Zona eshte shume e qete e sigurt dhe ka akses te lehte ne  autostraden Tirane-Elbasan, zonen e Saukut etj.

Vend parkimi per dy makina ne oborrin e Viles.

 

Cmimi 1000 Euro/muaj.

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane (TRR-1014-15j)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.Apartam...

Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera afer rruges Myslym Shyri in Tirana (TRR-1115-77K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Besim Imami ne Tirane Apartamenti ...

Cmimi:400 euro

Apartament 2 + 1 per zyra me qera perballe Parlamentit te Tiranes (TRR-1014-16b)
Tirane,Albania

Apartament per zyre me qera perballe Parlamentit te Shqiperise. Amb...

Cmimi:500 Euro

Apartament 3 + 1 per zyra pas kullave binjake ne Tirane (TRR-1014-17b)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen Donika Kastrioti. Ndodhet ne ...

Cmimi:1000 Euro

Vile luksoze me qera, pjese e nje kompleks vilash ne Lunder, Tirane , (TRR-815-37a)
Tirane,Albania

Vile luksoze me qera ne Lunder, pozicionuar ne nje kompleks vilash m...

Cmimi:3500