Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -20.000 m2
Cmimi - 1.300.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne zonen e Fushe-Prezes ne Tirane (TRS-818-25L)

Toke per shitje shume prane zones se Vores ne Tirane

Ndodhet buze rruge kryesore te aksit Vore-Fushe Kruje.

Ofron siperfaqe totale prej 20.000 m2.

Toka mund te ndahet ne dy pjese me te vogla.

Eshte shume e favorshme per ndertimiin e ndonje kapanoni, fabrike ose kompleksi vilash.

Eshte lehtesisht e aksesueshme me nje infrastukture te rregullt.

Zona eshte e qete dhe po zhvillohet me ritme shume te shpejta.

Ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Durres dhe vetem pak minuta nga Qendra e Tiranes.

Toka eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 65 Euro/m2.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan per shitje prane Qendres Tregtare Galeria Etc ne Tirane (TRS-1017-20L)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Pozicion...

Cmimi:95.000 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane (TRS-1017-21L)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane Ndodhet ne kati...

Cmimi:120.000 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-1017-22L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:250 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Oxhakut ne Tirane, (TRS-1017-23d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Belul Hutibi ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:52.000 Euro

Toke dhe ndertese 1-kateshe per shitje prane zones se Selites ne Tirane (TRS-1017-24L)
Tirane,Albania

Toke dhe ndertese per shitje ne rrugen e Zallit ne Tirane. Trualli ...

Cmimi:120.000 Euro