Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Durres
Siperfaqja -1000 m2
Cmimi - 50.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne zonen e Marikaj ne Durres (DRS-818-1L)

Toke per shitje ne rrugen Vore-Marikaj ne Durres.

Pozicionohet buze rruge kryesore dhe ka akses direkt ne te.

Ofron siperfaqe totale prej 1000 m2.

Kjo prone eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme, kapanon, magazine, kompani prodhimi ose sherbimi etj.

Zona perreth eshte e qete dhe po zhvillohet me ritme shume te shpejta kohet e fundit. Ka nje infrastukture te rregullt.

Ka akses te direkt ne autostraden Tirane-Durres dhe rrugen dytesore Vore-Marikaj.

Toka eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 50.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Peze Helmes ne Tirane , (TRR-817-34a)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe me qera ne zonen Peze Helmes. Pjese e nje kompleksi ...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane, (TRR-817-19d)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane (TRR-817-20L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera shume prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne k...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-817-21K)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha shume prane qendres se T...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera afer Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-817-22L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane Ndodhet n...

Cmimi:400 Euro