Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Durres
Siperfaqja -1000 m2
Cmimi - 50.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne zonen e Marikaj ne Durres (DRS-818-1L)

Toke per shitje ne rrugen Vore-Marikaj ne Durres.

Pozicionohet buze rruge kryesore dhe ka akses direkt ne te.

Ofron siperfaqe totale prej 1000 m2.

Kjo prone eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme, kapanon, magazine, kompani prodhimi ose sherbimi etj.

Zona perreth eshte e qete dhe po zhvillohet me ritme shume te shpejta kohet e fundit. Ka nje infrastukture te rregullt.

Ka akses te direkt ne autostraden Tirane-Durres dhe rrugen dytesore Vore-Marikaj.

Toka eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 50.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1 + 1 me qera ne qender te Tiranes (TRS-615-26b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane Muzeut Historik Kombetar ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 ne shitje tek Komuna Parisit ne Tirane (TRS-615-25m)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje tek Kompleksi Kika ne Tirane. Pozicionohet...

Cmimi:170.000 Euro

Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Vizion Plus ne Tirane (TRR-615-27m)
Tirane,Albania

Apartament dupleks  me qera tek Kompleksi Vizion Plus ne Tirane...

Cmimi:550 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne plazhin e Gjirit te Lalzit, (GLS-615-1a)
Gjiri i Lalzit,Albania

Apartament per shitje te Gjiri I Lalzit ne Tirane. Pjese e nje komp...

Cmimi:67.000

Apartament 1 + 1 me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-615-28b)
Tirane,Albania

Apartament me qera te Nobis Center ne Tirane.  Banesa ndodhet ...

Cmimi:450 Euro