Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Gjiri i Lalzit
Siperfaqja -4910 m2
Cmimi - 49100 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne fshtin Shkalle ne Gjirin e Lalzit (GLS-918-2E)

Toke per shitje ne fshatin Shkalle, ne Gjirin e Lalzit.

Toka ka nje siperfaqe prej 4910 m2.

Ndodhet 1 km nen rrugen kryesore qe shkon per tek Gjiri I Lalzit.

Prona gjendet ne lagjen Mani i Dyte i Balles.

Mund te perdoret per cdo lloj biznesi meqenese eshte are apo fushe. Pra eshte nje zone e favorshme per te ndertuar edhe banesa edhe ambjente biznesi.

Toka ka certifikate te rregullt pronesie.

Vendndodhja e tokes ofron akses ne rruget kryesore te Gjirit te Lalzit, Autostaden Tirane-Durres dhe  rruge te tjera nderlidhese.

 

Cmimi: 10 Euro/m2

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane (TRR-818-29E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut tek pallatet Agimi, ne...

Cmimi:280 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane, (TRS-618-43d)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. ...

Cmimi:152.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRS-618-45d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Apart...

Cmimi:95.000 Euro

Vile 4 kateshe ne shitje tek rruga 3 Vellezerit Kondi, ne Tirane (TRS-618-46E)
Tirane,Albania

Ofrohet vile per shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi, ne Tirane. Vi...

Cmimi:290.000 Euro

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane (TRS-618-51L)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe per shitje prane Tregut Elektrik ne Tirane. Vila ofr...

Cmimi:300.000 Euro