Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Gjiri i Lalzit
Siperfaqja -4910 m2
Cmimi - 49100 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne fshatin Shkalle ne Gjirin e Lalzit (GLS-918-2E)

Toke per shitje ne fshatin Shkalle, ne Gjirin e Lalzit.

Toka ka nje siperfaqe prej 4910 m2.

Ndodhet 1 km nen rrugen kryesore qe shkon per tek Gjiri I Lalzit.

Prona gjendet ne lagjen Mani i Dyte i Balles.

Mund te perdoret per cdo lloj biznesi meqenese eshte are apo fushe. Pra eshte nje zone e favorshme per te ndertuar edhe banesa edhe ambjente biznesi.

Toka ka certifikate te rregullt pronesie.

Vendndodhja e tokes ofron akses ne rruget kryesore te Gjirit te Lalzit, Autostaden Tirane-Durres dhe  rruge te tjera nderlidhese.

 

Cmimi: 10 Euro/m2

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 ne shitje prane liqenit artificial ne Tirane (TRS-514-46b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Liqeni I thate ne Tirane. Apa...

Cmimi:99.000 Euro

Vile 3 kateshe ne shitje pas Qendres Globe ne Tirane (TRS-613-45)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe ne shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane. Vila n...

Cmimi:280.000 euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-1016-15L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Viktor Hygo ne Tirane. Banesa ndod...

Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane (TRR-713-1)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera pas Big Market ne rrugen Myslym Shyri ne Tira...

Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane (TRS-713-2)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Cmimi:123.000 Euro