Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Gjiri i Lalzit
Siperfaqja -5600 m2
Cmimi - 67.200 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke ne shitje prane shkolles Armathe ne Gjirin e Lalzit (GLS-918-3E)

Toke per shitje ne fshatin Shkalle, prane shkolles Armathe ne Gjirin e Lalzit.

Toka ka nje siperfaqe prej 5600 m2.

Ndodhet 300 m mbi rrugen kryesore qe shkon per tek Gjiri i Lalzit.

Prona gjendet ne Babush. Aty mund te ndertohen edhe 7 apo 8 vila.

Toka ka certifikate te rregullt pronesie.

Vendndodhja e tokes ofron akses ne rruget kryesore te Gjirit te Lalzit, Autostaden Tirane Durres dhe  rruge te tjera nderlidhese.

 

Cmimi: 12 Euro/m2

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 per shitje prane Oxhakut ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane (TRS-615-41b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Zihni Sako prane zones se Porcelanit...

Cmimi:86.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane (TRR-615-42m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicio...

Cmimi:350 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-615-44b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:320 Euro

Zyre me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-615-45b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne T...

Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane (TRS-615-46m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ne rrugen Jordan Misja . Pozicio...

Cmimi:80.000 Euro