Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Gjiri i Lalzit
Siperfaqja -5600 m2
Cmimi - 67.200 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke ne shitje prane shkolles Armathe ne Gjirin e Lalzit (GLS-918-3E)

Toke per shitje ne fshatin Shkalle, prane shkolles Armathe ne Gjirin e Lalzit.

Toka ka nje siperfaqe prej 5600 m2.

Ndodhet 300 m mbi rrugen kryesore qe shkon per tek Gjiri i Lalzit.

Prona gjendet ne Babush. Aty mund te ndertohen edhe 7 apo 8 vila.

Toka ka certifikate te rregullt pronesie.

Vendndodhja e tokes ofron akses ne rruget kryesore te Gjirit te Lalzit, Autostaden Tirane Durres dhe  rruge te tjera nderlidhese.

 

Cmimi: 12 Euro/m2

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-118-22R)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges se Durresit ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:400 Euro

Apartament dupleks me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-119-7L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:900 Euro

Vile 3 kateshe me qera prane zones se Selites ne Tirane (TRR-118-23R)
Tirane,Albania

Vile me qera ne rrugen e Zallit ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe tr...

Cmimi:2500 Euro

Dyqan me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-118-24R)
Tirane,Albania

Dyqan me qera prane Qendres se Tiranes. Dyqani ndodhet ne katin gjy...

Cmimi:700 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane, (TRS-118-25d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane shkolles Harry Fultz ne Tirane. Apartam...

Cmimi:73.000 Euro