Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -24.5 m2
Cmimi - 23.000 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan ne shitje ne zonen e Kasharit ne Tirane (TRS-918-38E)

Dyqan ne shitje ne rrugen Agon, ne Kashar, Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri banimi.

Ka nje siperfaqe te brendshme prej 24.5 m2 qe eshte openspace dhe perfshin nje tualet.

Ofrohet bosh. Ndodhet ne kushte shume te mira.

Rrethohet me vetrate xhami qe krijon mundesi shume te mire reklamimi.

Ambienti momentalisht shfrytezohet si zyre personale por mund te perdoret per qellime te ndryshme biznesi.

Zyra ka akses ne zonen e Kasharit dhe ne autostraden Tirane-Durres.

Prona ka certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 23.000 Euro

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Ambjent zyre me qera prane sheshit Willson ne Tirane (TRR-1015-48b)
Tirane,Albania

Apartament 3 +1 per zyre me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tiran...

Cmimi:600 Euro

Vile luksoze me qera tek Liqeni Artificial ne Tirane (TRR-1015-17K)
Tirane,Albania

Vile luksoze me qera prane liqenit Artificial ne Tirane. E pozicion...

Cmimi:3800 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1015-18d)
Tirane,Albania

 Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Apa...

Cmimi:710 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-1015-19b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:350 Euro

Apartament 3+1 per zyre me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane (TRR-716-9K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per zyre me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane. A...

Cmimi:2300 Euro