Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -125 m2
Cmimi - 950 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane (TRR-918-39L)

Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 125 m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me nje stil modern dhe pothuajse te ri.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor dhe te gjtha dhomat jane te pajisura me kondicioner inverter per ngrohjen dhe ftohjen.

Dhomat kane ndricim natyral gjate gjithe dites dhe dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila.

Pallati ofron kushte moderne, administrim, 2 ashensor dhe kamera sigurie 24 ore.

Pozicionohet ne nje zone te qete dhe shume te preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme per te kryer nje jetese sa me komode.

Ka akses te lehte ne Bulevardin Deshmoret e kombit, rrugen e Elbasanit dhe Parkut Kombetar.

Ne cmim perfshihet nje vend parkimi ne katin e nendheshem te pallatit.

Cmimi: 950 Euro/muaj perfshire taksat.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile luksoze per shitje ne Lunder, mbas qendres tregtare TEG , Tirane , (TRS-415-46a)
Tirane,Albania

Vile luksoze per shitje afer qendres tregtare TEG ne Lunder. Vila e...

Cmimi:450.000

Apartament 2+1 me qera tek stadiumi Qemal Stafa ne Tirane (TRR-415-47m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionoh...

Cmimi:600 Euro

Apartament 3 + 1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-515-4b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:500 Euro

Vile 4-kateshe ne shitje ne Durres ,prane Rrotes se Kuqe (DRS-515-1m)
Durres,Albania

Vile ne shitje ne rrugen Asti Gogoli ne Durres. Vila eshte 4-katesh...

Cmimi:450.000 Euro

Apartament modern 1 + 1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-515-12b)
Tirane,Albania

Apartament modern per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:81.200 Euro