Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -112 m2
Cmimi - 500 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Kristal ne Tirane (TRR-1018-11L)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor ne krahe te rruges kryesore.

Apartamenti ka siperfaqe prej 112 m2 i organizuar ne nje dhome ndenje bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe ballkon.

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, dhomat e gjumit jane te shtruara me parket.

Apartamenti  eshte i ndricuar gjate gjithe dites me drite natyrale, me dritare dopio xham te pajisura me grila. Ballkoni ofron pamje te bukur te zones perreth.

Pallati ndodhet perballe qendres Kristal ne nje kompleks te ri dhe ne nje zone te zhvilluar ku ofrohen sherbime te ndryshme.

Pallati ka nje pozicion mjaft te favorshem me dalje direkte ne Unazen e Madhe.

Cmimi 500 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-1216-27L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne kompleksin Vizion Plus ne Tirane. Ndod...

Cmimi:62.900 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Artan Lenja ne Tirane (TRS-1216-28L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje prane Fakultetit te Inxhinierise se Nderti...

Cmimi:54.600 Euro

Vile 1 kateshe per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane (TRS-1216-29d)
Tirane,Albania

Vile 1-kateshe per shtije ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Vila ka n...

Cmimi:115.000 euro

Vile 4 kateshe me qera ne nje zone residenciale ne Lunder , Tirane , (TRR-1216-30a)
Tirane,Albania

Vile me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Pjese e nje residence te...

Cmimi:3000 Euro

Dyqan me qera afer rruges Myslym Shyri ne Tirane, (TRR-1216-31d)
Tirane,Albania

Dyqan me qera  afer rruges Myslym Shyri ne Tirane. Dyqani ndod...

Cmimi:1200 euro