Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Dhermi
Siperfaqja -1147 m2
Cmimi - 340.000 Euro €
Lloji i prones -Vile

Vile 2-kateshe per shitje prane zones se plazhit ne Dhermi (DHS-1018-1L)

Vile 2-kateshe per shitje ne Dhermi.

Ofron siperfaqe totale toke prej 1000m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 254 m2 te organizuar si me poshte:

kat 1-re ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, nje dhome gjumi, tualet dhe verande.

Kati 2-te organizohet ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Apartamenti ofron nje mobilim modern dhe me punime shume cilesore.

Salloni eshte i pajisur me oxhak funksional per ngrohjen e ambientit dhe i dekoruar me  gure.

Ka te instaluar nje kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Pjesa e verandes eshte e mbjelle me peme dhe lule te ndryshme duke ofruar nje ambient relaksues.

Ofron mundesi perkimi per 2-3 makina brenda viles.

Vila pozicionohet vetem 5min larg bregdetit dhe ka nje infrastukture te rregullt.

Zona eshte e qete dhe e mbushur plot me ajer te paster ku mund te kaloni pushimet tuaja.

Prane saj mund te gjeni te gjtha sherbimet e nevojshme.

Vila eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 340.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1 + 1 me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-216-1b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Ndodhet ne katin...

Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera shume prane TVSH-se ne Tirane (TRR-216-2K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane Apa...

Cmimi:650 euro

Apartament 4 + 1 me qera prane TVSH-se ne Tirane (TRR-216-3b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:1.000 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Fortuzi ne Tirane (TRS-216-4b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin...

Cmimi:1100 Euro / m2

Dyqan me qera ne rrugen Bulevardi Blu ne zonen e Kamzes ne Tirane (TRR-216-5b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Bulevardi Blu ne Kamez. Eshte gjysem bodrum...

Cmimi:500 Euro