Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -130 m2
Cmimi - 450 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1018-16E)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysen Cino, shume prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje vile.

Siperfaqja prej 130 m2 organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, nje korridor, nje tualet dhe nje ballkon.

Ofrohet i mobiluar dhe eshte i pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake.

Banesa rrethohet nga nje ballkon qe ka dalje ne cdo ambient.

Zona eshte mjaft e qete dhe e zhvilluar.

Ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, ne zonen e Parkut te Liqenit, ne zonen e Stadiumit Qemal Stafa dhe ne Unazen e Tiranes.

Vila ka nje oborr te vogel, ku ju mund te parkoni edhe makinen tuaj.

 

Cmimi: 450 Euro/muaj

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 per shitje afer rruges Myslym Shyri ne Tirane, (TRS-217-34d)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartament...

Cmimi:140.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-217-35L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera shume prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane....

Cmimi:250 Euro

Apartament 3+1 per shitje afer rezidences Kodra e Diellit ne Tirane, (TRS-217-36d)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Apartam...

Cmimi:220.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane, (TRR-217-37d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera  afer rruges se Durresit ne Tirane. Apa...

Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane, (TRR-217-38d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. A...

Cmimi:300 Euro