Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -72.5 m2
Cmimi - 100.000 Euro €
Lloji i prones -Lokal

Lokal ne shitje ne zonen e Kasharit ne Tirane (TRS-1018-17E)

Lokal ne shitje ne rrugen Agon ne zonen e Kasharit ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri ne zone.

Siperfaqja e brendshme e lokalit eshte 72.5 m2 por ka edhe nje ambient jashte me nje siperfaqe prej 450 m2.

Ofrohet i mobiluar. 

Ambienti eshte shume i frekuentuar dhe nje nga me te njohurit ne zone.

Kompleksi eshte nje ndertim i ri dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin.

Pjesa perjashte e lokalit eshte e arreduar bukur me tavolina dhe karrige prej hekuri. Nje shatervan eshte vendosur ne mes te njesise. Eshte i mbjelle me lule e peme te ndryshme.

Ka akses ne zonen e Kasharit dhe ne autostraden Tirane-Durres.

Prona ka certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 100.000 Euro

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 per shitje afer Liqenit te Thate ne Tirane , (TRS-418-24a)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane. Pozicionohe...

Cmimi:109.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRS-418-25L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndod...

Cmimi:77.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRS-418-26L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje perballe Ministrise se Arsimit ne Tirane. ...

Cmimi:75.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Shallvareve ne Tirane (TRS-418-27L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:70.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne Zogun e Zi ne Tirane (TRR-418-28L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera prane Ring Center ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:450 Euro