Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -64 m2
Cmimi - 280 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Zyre me qera prane 21-Dhjetorit ne Tirane (TRR-1018-18L)

Zyre me qera ne rrugan Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ndodhe ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter buze rruge kryesore.

Ka siperfaqe te brendshme prej 64 m2 te organizuar 3 ambiente zyre, koridor dhe tualet dhe ballkon.

Zyra ofrohet e pa mobiluar.

Ka te instaluar nje kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.

Nje pjese e zyres eshte e shtruar me parket dhe dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: qender estetike, avokati, qender kursesh, biznese te ndryshme etj.

Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe shume te preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses direkt ne rruge kryesore dhe me nje infrastukture te rregullt.

Cmimi: 280 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 per shitje prane Shallvareve ne Tirane (TRS-215-41b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Poziciono...

Cmimi:190.000 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen Sokrat Miho, pas Casa Italia ne Tirane (TRS-215-42b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane zones se Unazes se Re ne Tirane. Pozicionohe...

Cmimi:43.300 Euro

Ambjent per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-215-43m)
Tirane,Albania

Ambjente per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.Ambjenti nd...

Cmimi:250 euro

Vile 3 - kateshe me qera ne fundin e rruges Siri Kodra ne Tirane (TRR-215-44b)
Tirane,Albania

Vile me qera prane rruges Sulejman Vathi ne Tirane. Pozicionohet ne...

Cmimi:1.200 Euro

Ambjent per zyre me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-215-45b)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Pozicionohet ne katin ...

Cmimi:220 Euro