Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -41.7 m2
Cmimi - 30.000 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan per shitje ne zonen e Kasharit ne Tirane (TRS-1018-19E)

Dyqan ne shitje ne rrugen Agon, ne Kashar, Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri banimi.

Ka nje siperfaqe te brendshme prej 41.7 m2 qe eshte openspace dhe perfshin nje tualet.

Ofrohet bosh. Ndodhet ne kushte shume te mira.

Rrethohet me vetrate xhami qe krijon mundesi shume te mire reklamimi.

Ambienti mund te perdoret per qellime te ndryshme biznesi.

Dyqani ka akses ne zonen e Kasharit dhe ne autostraden Tirane-Durres.

Prona ka certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 30.000 Euro

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane, (TRR-718-6d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera pranu parkut Rinia ne Tirane. Apartamenti nd...

Cmimi:400 Euro

Zyre me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-718-8L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli shume prane Tregut Ça...

Cmimi:650 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane, (TRR-718-9d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Apartamenti ndodhe...

Cmimi:350 Euro

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-718-10L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane Ndodhet ne katin e ...

Cmimi:400 Euro

Vile dy kateshe me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane, (TRR-718-11d)
Tirane,Albania

Vile dy kateshe me qera ne prane Qytetit Studenti ne Tirane. Vila k...

Cmimi:1200 Euro