Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -41.7 m2
Cmimi - 30.000 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan per shitje ne zonen e Kasharit ne Tirane (TRS-1018-19E)

Dyqan ne shitje ne rrugen Agon, ne Kashar, Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri banimi.

Ka nje siperfaqe te brendshme prej 41.7 m2 qe eshte openspace dhe perfshin nje tualet.

Ofrohet bosh. Ndodhet ne kushte shume te mira.

Rrethohet me vetrate xhami qe krijon mundesi shume te mire reklamimi.

Ambienti mund te perdoret per qellime te ndryshme biznesi.

Dyqani ka akses ne zonen e Kasharit dhe ne autostraden Tirane-Durres.

Prona ka certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 30.000 Euro

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament me qera 2+1 pas Fakultetit Ekonomik ne Tirane, (TRR-113-7)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prapa Fakultetit Ekonomik ne Tirane, ne rruge...

Cmimi:350 Euro

Apartament 3+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane, (TRR-113-8)
Tirane,Albania

Apartament me qera tek Zogu i Zi ,ne Tirane. Me nje siperfaqe 100 m2...

Cmimi:350

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane , (TRR-113-9)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne Tirane ne rrugen Pjeter Budi. Pozicionohet ne ...

Cmimi:350

Apartament 1+1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri (TRS-113-10)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Me n...

Cmimi:43.000 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-613-37)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Spitalit Gjerman ne Tirane. Apartament...

Cmimi:600 euro