Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -137 m2
Cmimi - 280 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Zyre me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-1018-20L)

Zyre me qera perball Fakultetit te Shkencave te Ntyres ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore.

Me siperfaqe totale prej 137 m2 organizohet ne 3 ambiente zyre, koridor, tualet dhe 2 ballkone.

Zyra ofrohet pjeserisht e mobiluar vetem me pjesen e kuzhines bashke me elektroshtepiaket.

Dhomat jane te bollshme te te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila dhe ballkonet ofrojne pamje te lagjes perreth.

Pallati pozicionohet ne nje zone te qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: noteri, avokati, klinike private, fondacione te ndryshme, institucione etj.

Ka akses direkt ne Bulevardin Zogu I, rrugen e Barrikadave dhe pak minuta nga Qendra e Tiranes.

Cmimi: 280 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3 + 1 per shitje te Liqeni i Thate ne Tirane (TRS-114-57b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Apartam...

Cmimi:130.000 Euro

Ambjent per zyra me qera te Blloku i Ambasadave ne Tirane (TRR-1014-77j)
Tirane,Albania

Zyra me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti perfshin dy apa...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 3 + 1 ne shitje ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane , (TRS-214-2b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 ne shitje ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Apar...

Cmimi:1200 Euro / m2

Apartament dupleks me qera ne Residencen Kodra e Diellit ne Tirane, (TRR-214-3)
Tirane,Albania

Apartament dupleks me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. ...

Cmimi:650 Euro

Ambjent i madh per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, (TRR-214-4)
Tirane,Albania

Ambjentet per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndod...

Cmimi:5560 Euro