Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -73 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera ne kompleksin Vizion + ne rrugen Don Bosko ne Tirane, (TRR-1018-21d)

Apartament 1+1 per qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri.

Siperfaqja totale eshte 73 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, tualet, dy ballkone dhe koridor.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje mobilim te ri dhe stil bashkekohor.

Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga dy kondicioner te vendosur ne sallon dhe dhome gjumi.

E gjithe siperfaqja e apartamentit eshte e shtruar me parket.

Apartamenti eshte i ri dhe i pabanuar me pare ne keto kushte.

Ballkonet kane pamje nga brenda kompleksit dhe tualeti eshte i pajisur me dritare.

Zona eshte e zhvilluar, e njohur dhe ka akses te lehte ne zonen e Zogut te Zi.

Pallati ofron administrim dhe dy ashensor.

 

Cmimi 400 Euro/muaj.

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1116-64L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:450 Euro

Kapanon industrial me qera ne Durres, (DRR-1116-65d)
Durres,Albania

Kapanon industrial me qera ne rrugen Miqesia ne  Durres. Kapan...

Cmimi:4400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1216-1K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:800 euro

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1216-2K)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Zyra ndodhet ne kat...

Cmimi:500 euro

Apartament modern 1+1 per shitje prane Ministrise se Punes ne Tirane (TRS-1216-3K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartament...

Cmimi:82.000