Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -226 m2
Cmimi - 170.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 ne shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane (TRS-1018-22E)

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen At Zef Valentini, prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri. 

Siperfaqja e brendshme eshte 226 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 3 dhoma gjumi, nje korridor, 2 tualete dhe nje verande.

Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar.

Banesa eshte ne kushte shume te mira. Njeri nga tualetet eshte me dritare.

Veranda eshte e madhe dhe ofron nje ambient relaksi. Rrethohet nga nje parvaz me lule te gjelberuara perqark dhe me vetrata te medha xhami.

Mund te sherbeje per banim ose per biznes. 

Ka akses te lehte ne zonen e Zogut te Zi, ne zonen e Laprakes, ne rrugen Dritan Hoxha dhe rruge te tjera nderlidhese ne qytet.

Prona ka certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 170.000 Euro

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-1018-37L)
Tirane,Albania

Dyqan me qera prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tiran...

Cmimi:900 Euro

Dyqan me qera afer 21-Dhjetorit ne Tirane (TRR-1018-39L)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:1000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Astirit ne Tirane (TRS-1018-40E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Islam Zeko ne zonen e Astirit ne ...

Cmimi:52.000 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Liceut Artistik Jordan Misja ne Tirane (TRR-1018-41L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:550 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-1018-42d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 prane Ish Stacionit te Trenit ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:350 Euro