Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -110 m2
Cmimi - 1000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera tek Ring Center ne Tirane (TRR-1018-29E)

Apartament 3+1 me qera ne qendren tregtare Ring, prane rrethrrotullit te Zogut te Zi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e VII-te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 110 m2, e cila organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, nje korridor dhe 2 ballkone.

Ofrohet vetem me ambientin e kuzhines, i cili ka te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake.

Apartamenti eshte i ri. Punimet e kryera brenda jane shume cilesore. Ka edhe dyer e dritare se bashku me grila shume te mira. Eshte i shtruar me parket. Pajisjet hidrosanitare jane bashkekohore.

Brenda jane bere punime gipsi me arkitekt. Edhe sistemi i ndezjes dhe i fikjes se dritave eshte me touch.

Nje sistem qendror ngohje dhe ftohje eshte instaluar ne banese.

Ndodhet buze rruges kryesore. 

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Ka askes ne rrugen Dritan Hoxha, ne rrugen e Durresit, ne rrugen Muhamet Gjollesha dhe ne Unaze.

 

Cmimi: 1000 Euro/muaj

 

 

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera prane zones se ish-Bllokut ne Tirane (TRR-616-18K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera e rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Apart...

Cmimi:400 euro

Apartament 2 + 1 me qera te ETC ne Tirane (TRR-616-19b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:900 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRS-616-20K)
Tirane,Albania

Apartament  2+1 per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apa...

Cmimi:70.000 euro

Apartament 1 + 1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-616-21b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:350 Euro

Dyqan me qera prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane (TRR-616-22K)
Tirane,Albania

Dyqan per qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Dyqani ndodhet ne ka...

Cmimi:800 euro