Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -90 m2
Cmimi - 500 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Zyre me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1018-62L)

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nja pallati te ri te sapoperfunduar prane Qendres se Tiranes.

Ofron siperfaqe totale prej 90 m2 te organizuar ne 3 ambiente zyre, 2 tualete, korridor edhe ballkon.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor.

Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner inverter per ngrohjen dhe ftohjen.

Ofron ndricim te pershtatshem me spote te ndryshme.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale.

Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar dhe shume te preferuar.

Prane tij ushtrojne aktivitetin e tyre dhe shume kompani te tjera prestigjoze.

Ofron kushte moderne, ashensor, administrim, kamera sigurie dhe hapesira te gjelberuara. 

Ka akses te lehte ne rrugen Myslym Shyri, rrugen e Kavajes dhe pak minuta nga Qendra e Tiranes.

Cmimi: 500 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile 3 - kateshe me qera prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRR-715-50b)
Tirane,Albania

Vile moderne me  prane qera prane rruges Eshref Frasheri ne Tir...

Cmimi:4.800 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRR-815-2b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne rrugen Abdyl Matoshi ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:250 Euro

Vile 2 kateshe ne shitje ne periferi te Lezhes (LES-815-1m)
Lezhe,Albania

Vile 2 kateshe ne shitje ne periferi te Lezhes. Lokalizohet ne Ishu...

Cmimi:190.000 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-815-4b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne fillimin e rruges Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:300 Euro

Vile 3 - kateshe me qera prane Ministrise se Jashtme ne Tirane (TRR-815-5b)
Tirane,Albania

Vile me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Pozicionohet prane r...

Cmimi:1.000 Euro