Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -150 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1018-63E)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysen Cino, prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje vile.

Ka nje siperfaqe prej 150 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, nje korridor, nje tualet, nje ballkon dhe nje verande te madhe.

Ofrohet i mobiluar. Nje kondicioner eshte instaluar ne dhomen e gjumit.

Veranda ofron nje ambient te kendshem pushimi. Gjithashtu edhe pjesa e pasme si tarrace e shtepise.

Ne cmim perfshihet edhe nje vend parkimi.

Oborri i gjelberuar i viles eshte i mbjelle me lule e peme te ndryshme.

Zona eshte mjaft e qete dhe e zhvilluar.

Ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, ne zonen e Parkut te Liqenit Artificial dhe ne zonen e Stadiumit Qemal Stafa.

 

Cmimi: 400 Euro/muaj

 

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 ne shitje ne Qender te Tiranes (TRS-913-11)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane...

Cmimi:79.200 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-913-12)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Ambasada Amerikane ne Tirane. Apartame...

Cmimi:1000 euro

Apartament ne shitje tek Liqeni ne Tirane (TRS-215-11m)
Tirane,Albania

Apartament  ne shitje , prane liqenit ne Tirane.  Kompleks...

Cmimi:79.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane (TRR-913-13)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera perballe Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tira...

Cmimi:350 euro

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRR-913-14)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane. Vila nd...

Cmimi:3000 euro