Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -109 m2
Cmimi - 350 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Jordan Misja ne Tirane, (TRR-1018-64d)

Apartament 2+1 me qera prane kompleksit Panorama ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri.

Siperfaqja e apartamentit eshte 109 m2 dhe eshte e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon, koridor dhe tualet.

Ofrohet i mobiluar, i orientuar nga jugu duke ju ofruar nje pamje te hapur te zones perreth.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga nje kondicioner i vendosur ne sallon.

Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne rrugen Asim Vokshi, ne Bulevardin Zogu i I etj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

 

Cmimi 350 Euro/month.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre me qera prane sheshit Wilson ne Tirane (TRR-815-54m)
Tirane,Albania

Zyre me qera  ne Tirane ne rrugen Muhamet Gjollesha  ne Ti...

Cmimi:1000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Margarita Tutulani ne Tirane (TRS-815-55b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:100.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane (TRS-815-58m)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Pozicio...

Cmimi:750 Euro/m2

Apartament 3 + 1 per shitje prane liqenit Artificial te Tiranes (TRS-815-59b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:140.000 Euro

Vile 3 - kateshe per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu prane Prokurorise se Tiranes (TRS-616-15b)
Tirane,Albania

Vile per shitje prane rruges ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane....

Cmimi:650.000 Euro