Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -240 m2
Cmimi - 1600 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan me qera prane zones se Brrylit ne Tirane (TRR-1018-67L)

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane.

Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe pozicionohet buze rruge kryesore.

Dyqani ka siperfaqe prej 240 m2 i organizuar ne hapesire open space se bashku me dy tualete brenda. 

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per biznese te ndryshme pasi edhe hyrja e saj eshte e gjitha me fasade xhami dhe mund tju ndihmoje ne nje reklamimin akoma me te mire te aktivitetit tuaj.

Ofrohet pjeserisht i mobiluar ne varesi te preferencave te klientit.

Ka te instaluar sistemin e kondicionimit dhe te aspirimit.

Gjithashtu perpara dyqanit ka siperfaqe ekstra te cilen ju mund ta shfrytezoni.

Zona perreth eshte zhvilluar shume kohet e fundit dhe e mbushur plot me biznese te ndryshme qe ushtrojne aktivitetin e tyre.

Ka akses direkt ne Bulevardin Zhan D’Ark, Bulevardin Bajram Curri dhe rrugen Bardhyl.

Cmimi: 1600 Euro/muaj perfshire taksat.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 me qera afer Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane , (TRR-915-24k)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per qera ne rrugen Dervish Hima , prane stadiumit Qem...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane (TRR-915-25b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera prane Liceut Artistik Jordan Misja ne Tira...

Cmimi:1200 Euro

Apartament dupleks me qera prane stadiumit Selman Stermasi ne Tirane (TRR-915-26d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane. Me siperfaq...

Cmimi:400 Euro

Toke per shitje ne Klos, ne rrethin e Matit (MTS-915-1b)
Mat,Albania

Toke per shitje ne rrugen Peshkopi-Maqellare prane Burrelit. Pozici...

Cmimi:60.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Selvise ne Tirane ( TRR-915-28m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Tafaj ne Tirane. Pozicionohet ne k...

Cmimi:300 Euro