Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -60 m2
Cmimi - 350 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-1018-69E)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Qemal Stafa, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane. 

Ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te vjeter.

Ka nje siperfaqe te brendshme prej 60 m2 e cila organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje korridor.

Ofrohet i mobiluar dhe ka te gjitha paisjet e nevojshme elektroshtepiake. Dyert jane te reja dhe dritaret jane dopio xham dhe me grila, po ashtu te reja. Pajisjet hidrosanitare jane cilesore. Eshte i shtruar me pllake.

Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe mobilimi eshte ri.

Nje kondicioner per ngrohje dhe ftohje eshte instaluar ne dhomen e ndenjes dhe nje ne dhomen e gjumit.

Pallati ofron administrim por nuk ka ashensor.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe e preferuar dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin. Ka bare, restorante, dyqane fruta perimesh, dyqane peshku, dyqane mishi, furre buke, etj.

Ka akses ne rrugen Qemal Stafa, ne rrugen Hoxha Tahsim, ne zonen e Ushtarit te Panjohur, ne zonen e 9-katesheve dhe ne Qendren e Tiranes

Cmimi: 350 Euro/muaj

 

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRS-813-14)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:980 euro/m2

Apartament 2+1 me qera afer rruges se Elbasanit ne Tirane , (TRR-514-20a)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane, vetem 10 min l...

Cmimi:350

Apartament 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane (TRR-813-15)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:300 euro

Ambjent per zyra me qera ne Qender te Tiranes (TRR-813-16)
Tirane,Albania

Ambjent zyrash me qera pas Hotel Tirana International ne Tirane. Am...

Cmimi:550 euro

Apartament modern 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane (TRR-813-17)
Tirane,Albania

Apartament modern 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane. Aparta...

Cmimi:350 euro