Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -80 m2
Cmimi - 750 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan per qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane (TRR-1118-1d)

Dyqan me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin perdhe  te nje pallati te vjeter.

Siperfaqja e dyqanit eshte 80 m2 e organizuar ne nje ambient i ndare me kollona dhe dy tualete.

Ambienti ofrohet i pamobiluar dhe mund te perdoret per biznese te ndryshme si pasticeri, piceri, market, etj.

Ka mundesi shume te mira reklamimi pasi ndodhet buze rruges kryesore.

Zona eshte e zhvilluar dhe ka akes te lehte ne Bulevardi Zogu i I.

 

Cmimi 750 Euro/muaj.

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane (TRR-915-25b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera prane Liceut Artistik Jordan Misja ne Tira...

Cmimi:1200 Euro

Apartament dupleks me qera prane stadiumit Selman Stermasi ne Tirane (TRR-915-26d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane. Me siperfaq...

Cmimi:400 Euro

Toke per shitje ne Klos, ne rrethin e Matit (MTS-915-1b)
Mat,Albania

Toke per shitje ne rrugen Peshkopi-Maqellare prane Burrelit. Pozici...

Cmimi:60.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Selvise ne Tirane ( TRR-915-28m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Tafaj ne Tirane. Pozicionohet ne k...

Cmimi:300 Euro

Apartament 3+1 per shitje tek kompleksi Vizion Plus ne Tirane (TRS-915-29k)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne Tirane,ne zonen Don Bosko. Apartamenti...

Cmimi:100.000 Euro