Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -102.5 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-1118-2L)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri afer Qendres Kristal.

Ofron siperfaqe te brendshme prej 102.5 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake, ka nje mobilim te ri dhe bashkohor.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor.

Ka te instaluar sistemin chiller ne cdo dhome per ngrohje dhe ftohje.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale.

Pallati pozicionohet buze rruge kryesore, ofron sherbime bashkohore, ashensor dhe kamera sigurie.

Prane tij mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Ka akses te lehte ne Unazen e Madhe te Tiranes dhe afer zones se Komunes se Parisit.

Cmimi: 400 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament luksoz me qera ne afersi te Kopshtit Botanik ne Tirane, (TRR-515-22a)
Tirane,Albania

Apartament luksoz me qera ne Tirane, afer me kopshtin Botanik. Apar...

Cmimi:1000

Apartament papafingo per shitje afer me Kopshtin Botanik ne Tirane , (TRS-515-23a)
Tirane,Albania

Apartament luksoz per  shitje ne Tirane, afer me kopshtin Botan...

Cmimi:220.000

Lokal per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRS-415-72b)
Tirane,Albania

Lokal per shitje prane Sheshit Adem Jashari ne Tirane. Ndodhet ne b...

Cmimi:250.000 Euro

Dyqan me qera prane zones se Medrese ne Tirane (TRR-415-73b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Pozicionohet ne katin p...

Cmimi:700 Euro

Apartament me qera 2+1 prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-415-74m)
Tirane,Albania

Apartament me qera 2+1 ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Lokalizohe...

Cmimi:300 Euro