Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -106 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Vizion Plus ne Tirane, (TRR-1118-3d)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 9te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 106 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe dy tualete.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje mobilim bashkekohor.

Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga nje kondicioner te vendosur ne sallon.

Apartamenti eshte i orientuar nga jug-perendimi dhe ofron pamje te hapur te zones perreth.

Kompleksi eshte i qete dhe ofron parkim me pagese ekstra  ne katin -1.

Zona eshte e zhvilluar dhe ofron akses te lehte ne zonen e Zogut te Zi.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

 

Cmimi 400 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1 + 1 ne shitje prane Ali Demit ne Tirane (TRS-714-15b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane. Apar...

Cmimi:54.000 Euro

Dyqan per shitje prane 21 - Dhjetorit ne Tirane (TRS-714-16b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Dyqani ndodhet ...

Cmimi:45.000 Euro

Apartament 1 + 1 me qera zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-714-18b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Aparta...

Cmimi:500 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane Stadiumit Dinamo ne Tirane (TRR-714-19b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Mihal Popi ne Tirane. Apartament...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 ne shitje ne Golem, Durres (GLS-714-1b)
Golem,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje prane Hotel Kapri prane Malit te Robit. ...

Cmimi:120.000