Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -139.17 m2
Cmimi - 2000 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Zyre me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane (TRR-1118-5L)

Zyre me qera afer Piramides ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e 12-te te nje qendre biznesi.

Zyra eshte ofron ambient open space me siperfaqe te brendshme prej  139.17 m2 te cilen ju mund ta organizoni ate ne varesi te aktivitetit tuaj.

Brenda ambientit do te gjeni sistem qendror chiller te ngrohjes dhe ftohjes dhe tualete te perbashketa.

Pjesa ballore eshte e gjitha me fasade xhami e cila ju ofron nje pamje te mrekullueshme.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra ne ndryshme, organizata, fondacione, avokati etj.

Prane saj ushtrojne aktivitetin e tyre dhe shume kompani te tjera prestigjoze.

Pallati ju ofron siguri te larte, administrim dhe 3 ashensore. Pozicionohet prane zones se Bllokut dhe qendres se Tiranes.

Zona eshte teper e zhvilluar dhe e kerkuar nga te huajt. Gjithashtu eshte teper e aksesueshme edhe ne kembe.

Cmimi  15 Euro / m2  me taksa te perfshira.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 ne shitje afer Sheshit Avni Rustemi ne Tirane (TRS-1015-59K)
Tirane,Albania

Apartament  1 + 1 per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. A...

Cmimi:100.000 Euro

Ambjent per zyre me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1015-60b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. ...

Cmimi:350 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane (TRS-1015-61K)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane Ndodhet ne katin e ...

Cmimi:55.000 euro

Vile 3 - kateshe me qera ne nje komplex rezidencial ne Mjull Bathore ne Tirane (TRR-1015-62b)
Tirane,Albania

Vile moderne me qera prane rruges Xhaferr Shaba ne Tirane. Pozicion...

Cmimi:2500 Euro

Apartament 3 + 1 per shitje prane liqenit Artificial ne Tirane (TRS-1015-63b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane kopshtit Zoologjik ne Tirane. Poziciono...

Cmimi:148.600 Euro