Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -125 m2
Cmimi - 750 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Zyre me qera afer Qendres se Tiranes (TRR-1118-7L)

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje Qendre te re Biznesi buze  rruge kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 125 m2 te organizuar ne 3 ambiente zyre, 2 tualete dhe koridor.

Dhomat jane te bollshme dhe te ndricuara me drite natyrale gjate gjithe dites.

Ka te instaluar sistemin qendror te kodicionimit per ngrohjen dhe ftohjen.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per biznese te ndryshme si: fondacione, kompani, klinike private, avokati etj.

Prane saj ushtrojne aktivitetin e tyre dhe shume kompani te tjera prestigjioze.

Pallati eshte i ri, ofron kushte moderne, ashensor, kamera sigurie, recepsion etj.

Ka akses direkt ne rruget kryesore te Tiranes.

Cmimi: 750 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre me qera shume prane Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRR-316-39K)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin ...

Cmimi:400 euro

Apartament 2 + 1 me qera ne krah te kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-316-40b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-316-41b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:750 Euro

Vile 2 - kateshe per shitje prane rruges Mihal Grameno ne Tirane (TRS-316-42b)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe per shitje ne kryqezimin e rruges Mihal Grameno me rr...

Cmimi:500.000 Euro

Apartament 3+1 me qera shume prane Parkut Rinia ne Tirane (TRR-316-43K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartame...

Cmimi:900 euro