Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -67 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-1118-8E)

Apartament 1+1 me qera ne sheshin Avni Rustemi, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane. 

Ndodhet ne katin e VII-te dhe te fundit te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe te brendshme prej 67 m2 e cila organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet, nje korridor dhe nje ballkon.

Ofrohet i mobiluar dhe ka te gjitha paisjet e nevojshme elektroshtepiake. 

Dy kondicionere per ngrohje dhe ftohje jane instaluar ne dhomen e ndenjes dhe ne dhomen e gjumit.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe e preferuar dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin. 

Ka akses ne rrugen Hoxha Tahsim, ne zonen e Ushtarit te Panjohur, ne zonen tek 9-kateshet dhe ne Qendren e Tiranes.

Me nje cmim ekstra mund te perfitoni edhe nje parkim.

 

Cmimi: 400 Euro/muaj

 

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Wilson ne Tirane (TRR-1118-33d)
Tirane,Albania

Apartament papafingo me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Aparta...

Cmimi:550 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-1118-34E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Androkli Kostallari, ne zonen e D...

Cmimi:49.000 Euro

Dyqan me qera prane ne Komunen e Parisit ne Tirane (TRR-1118-35L)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane. Ndodhet ne gjysem bod...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen Mezez-Koder ne Tirane (TRS-1118-37L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Kasem Shima ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:44.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-1118-38E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla, ne zonen e Komunes s...

Cmimi:500 Euro