Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -86.6 m2
Cmimi - 1200 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-1118-9L)

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Barrikadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallatit te ri te sapoperfunduar shume prane me rrugen kryesore.

Ofron siperfaqe banimi prej 86.6 m2 te ndare ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon me pamje nga Qendra e Tiranes.

Banesa ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake dhe ka nje mobilim te ri dhe modern.

Dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila dha eshte e shtruar me pllaka cilesore.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet 3 kondicionereve inverter.

Pallati ndodhet nje zone te qete dhe te zhvilluar prane te gjitha sherbimeve te nevojshme duke ofruar kushte bashkekohore si administrim, siguri 24-ore, 2 ashensore dhe hapesira te gjelberuara.

Ka akses te lehte ne rruget kryesore te Tiranes dhe ofron 2 vende parkimi me pagese ekstra  100 Euro secili.

Cmimi: 1200 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane (TRR-316-52K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane. Apartament...

Cmimi:220 euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane kryqezimit te 21-Dhjetorit ne Tirane (TRS-316-49b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:98.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane gjimnazit Ismail Qemali ne Tirane (TRS-316-50b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:80.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-316-51b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:1400 Euro / m2

Zyre me qera shume prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane (TRR-316-53K)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Zyra ndodhet ne kati...

Cmimi:400 euro