Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -143 m2
Cmimi - 220.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 ne shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane (TRS-1118-10E)

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Hoxha Tahsin, prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e VII-te dhe te fundit te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe te brendshme prej 143 m2 dhe organizhet ne nje dhome ndenje dhe ambient ngrenie, nje kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 depo, korridor dhe nje ballkon.

Punimet ne apartament jane te gjitha te kryera nga pronari, duke filluar nga instalimet elektrike dhe punimet hidraulike. Organizimi i hapesirave te brendshme dhe mobilimi eshte bere me arkitekt.

Ofrohet i mobiluar. Mobilimi eshte i gjithi prodhim Italian dhe prej druri. 

Kater kondicionere per ngohje dhe ftohje jane instaluar ne banese. Ne dhomen e ndenjes ka edhe nje oxhak funksional me nje kosto  relativisht te larte. 

Orientimi i apartamentit eshte lindje, jug dhe perendim.

Pajiset me panele diellore dhe me gjenerator. Eshte i veshur me sistem kapot. 

Tarraca eshte e gjitha rikonstruktuar dhe mbi te ka te ndertuar nje papafingo. Ajo ofron nje pamje shume te bukur te qytetit dhe perben nje zone relaksi per te shijuar oraret tuaja te pushimit.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Prona ka akses ne zonen e Pazarit te Ri dhe ne rrugen Bardhyl.

Nje vend parkimi ne oborrin e pallatit i perket apartamentit.

Ka certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 220.000 Euro

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje shume prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane (TRS-216-51K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Ap...

Cmimi:91.000 Euro

Dyqan me qera prane Prokurorise se Rrethit te Tiranes (TRR-216-52b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Pozicionohet ...

Cmimi:450 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-216-53b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet n...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-216-54b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:420 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane qendres se Tiranes (TRS-216-55b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane bulevardit Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:130.000 Euro