Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -407 m2
Cmimi - 145.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje prane zones se Ali Demit ne Tirane (TRS-1118-11L)

Toke per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane.

Ofron siperfaqe totale prej 407 m2 ne forme te rregullt, buze rruge kryesore.

Kjo zone eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje vile ose kapanoni.

Zona eshte e qete dhe po zhvillohet gradualisht me biznese te shumllojshme.

Ka akses te direkt ne rrugen Ali Demi dhe rrugen Pjeter Budi dhe pak minuta nga Bulevardi Bajram Curri.

Kjo prone eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 143.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Qemal Stafa ne Tirane (TRR-1015-43b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:450 Euro

Vile luksoze me qera ne nje kompleks vilash ne Lunder, Tirane , (TRR-914-68a)
Tirane,Albania

Vile luksoze me qera afer qendres tregtare TEG ne Lunder. Vila esht...

Cmimi:4000

Apartament modern ne shitje te Kompleksi Vizion Plus ne Tirane (TRS-1014-1j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne Don Bosko ne Tirane.Banesa ndodhet ne nj...

Cmimi:125000 euro

Dyqane per shitje prane mbikalimit te kthesa e Kamzes ne Tirane (TRS-1014-2b)
Tirane,Albania

Dyqane per shitje prane spitalit Hygeia ne kthesen e Kamzes. Ato nd...

Cmimi:1.928.770

Apartament 1+1 me qera te Stadiumi Dinamo ne Tirane (TRR-1014-3j)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane.Banesa ndodhe...

Cmimi:350 euro