Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -407 m2
Cmimi - 145.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje prane zones se Ali Demit ne Tirane (TRS-1118-11L)

Toke per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane.

Ofron siperfaqe totale prej 407 m2 ne forme te rregullt, buze rruge kryesore.

Kjo zone eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje vile ose kapanoni.

Zona eshte e qete dhe po zhvillohet gradualisht me biznese te shumllojshme.

Ka akses te direkt ne rrugen Ali Demi dhe rrugen Pjeter Budi dhe pak minuta nga Bulevardi Bajram Curri.

Kjo prone eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 143.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane (TRR-1218-36S)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Kodra e Diellit, ne Tirane. ...

Cmimi:500 Euro

Dyqan dhe Biznes per shitje te zona e Brrylit, ne Tirane (TRS-1218-37S)
Tirane,Albania

Dyqan dhe Biznes per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane. N...

Cmimi:127.500 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Qendres Tregtare Toptani, ne Tirane (TRR-1218-38S)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani, ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:1800 Euro

Lokal me qera tek Pallati me Shigjeta, ne Tirane (TRR-1218-39S)
Tirane,Albania

Lokal me qera te Bulevardi Bajram Curri, ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:850 Euro

Apartament 1+1 me qera prane zones se Linzes, ne Tirane (TRR-119-1S)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shefqet Kuka, ne Tirane. Shtepia n...

Cmimi:200 Euro