Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -40 m2
Cmimi - 100.000 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan ne shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-1118-12E)

Dyqan ne shitje prane rruges Islam Alla ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 40 m2 e cila eshte hapesire e perbashket dhe perfshin nje tualet.

Ofrohet bosh dhe ndodhet ne kushte shume te mira.

Ambienti mund te perdoret per aktivitete te ndryshme biznesi.

Pajiset me qepen dhe me vetrata te medha xhami qe krijojne mundesi te mire reklamimi.

Per momentin funksionon si punishte.

Ka akses te lehte ne rrugen e Kavajes, ne rrugen Myslym Shyri dhe ne Qendren e Tiranes.

Ka dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Cmimi: 100.000 Euro

 

 

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 per shitje afer rezidences Kodra e Diellit ne Tirane, (TRS-217-36d)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Apartam...

Cmimi:220.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane, (TRR-217-37d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera  afer rruges se Durresit ne Tirane. Apa...

Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane, (TRR-217-38d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. A...

Cmimi:300 Euro

Vile 4-kateshe me qera ne zonen e 21 Dhjetori ne Tirane, (TRR-217-39d)
Tirane,Albania

Vile 4-kateshe me qera ne rrugen Artan Lenja. Vila ka nje siperfaqe...

Cmimi:3000 Euro

Vile 3-kateshe me qera prane zones se Selites ne Tirane (TRR-217-40L)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe me qera ne Rrugen Kostaq Cipo ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:1200 Euro